Filarecka 7

W stylowej kamienicy przy ul. Filareckiej 7 w Poznaniu oferujemy Państwu mieszkania o powierzchni od 31,15mkw do 81.15mkw rozmieszczone na czterech kondygnacjach.

Oferta skierowana do osób ceniących wygodę mieszkania w centrum miasta z bardzo dobrą komunikacją miejską a jedncześnie na uboczu z dala od ruchliwych ulic i miejskiego zgiełku. To właśnie przy Filareckiej w Poznaniu oferujemy Państwu komfort takiego mieszkania. Kamiencia po gruntownej i kapitalnej rewitalizacji łącznie z wymianą wszelkich przyłączy mediów znajdujących się w ziemi. Pod nadzorem wyspecjalizowanych osób została przemyślanie i z maksymalnie funkcjonalnym wykorzystaniem zagospodarowana każda nawet najmniejsza powierzchnia kamienicy. Gruntowny remont obiektu obejmował wymiane stolarki okiennej, drzwiowej jak i rozprowadzenie wszelkich mediów instalacji wodno-kanalizacyjncyh w pionach i do lokali. W celu poprawy bezpieczństwa przyszłych mieszkańców został zaprojetowany system monitoringu, system domofonów, brama na posesję otwierana automatycznie na pilota, każdy lokal posiada zewnętrzne rolety. To dla wygody przyszłych mieszkańców została rozprowadzona instalacja telewizji kablowej oraz internetowej.

Jak przystało na obecnie panujący trend w obiekcie nie została rozprowadzona instalacja gazowa do poszczególnych mieszkań a jedynie jedna z nowocześniejszych jednostek grzewczych m-ki VIESMANN będzie zasilana gazem. W celu uzyskania jak największej przestrzeni oraz komfortu użytkowania lokali we wszystkich mieszkaniach zdecydowano się na połączenie salonu z aneksem. Wszystkie lokale będą oddawane w stanie developerskim pozostawiając Klientem decyzję co do indywidualnego wykończenia lokali.

Nieruchomość była odrestaurowywana na użytek własny i pod kątem osobistego wykorzystania wobec czego precyzja wykonania oraz jakość wykorzystanych materiałów powodują, iż jest to oferta dla osób wymagających, ceniących komfort i przestronność mieszkań w kamienicach.

Cała nieruchomość została utrzymana w jasnej kolorystyce jednocześnie z maksymalnym wykorzystaniem wolnych miejsc na tereny zielone poprzez liczne nasadzenia iglaków i innej roslinności.

Dach pokryty został dachówką ceramiczną po czym wcześniej docielony został wełną mineralną wewnątrz zostały zamontowane drzwi drewniane w kolorze białym oraz schody drewniane kolorze wenge.

Z uwagi na brak piwnic na posesji przewidywana jest drewniana wiata celem przechowywaniaa rowerów lub innego sprzętu.

Rzuty mieszkań

Istnieje możliwość łączenia sąsiadujących mieszkań.