Gorzów Wlkp. - Sprzedane

Obecnie to poszukujący mieszkań dyktują warunki, a ich oczekiwania stale rosną. Chcąc by przestrzeń, w której zamieszkają była przyjazna i funkcjonalna coraz większą uwagę przywiązują nie tylko do ceny metra kwadratowego czy lokalizacji przyszłego lokum, ale także do architektury budynku, jego estetyki oraz jakości użytych materiałów. Takim obiektom stawia się wyjątkowo wysokie wymagania - luksus, który przetrwa kilka pokoleń to inwestycja w przyszłość. Wychodząc na przeciw najbardziej wymagającym klientom, oczekującym od życia dużo więcej niż przeciętności - stworzyliśmy projekt unikalnego kompleksu apartamentów, których charakter jest gwarancją bezpieczeństwa, komfortu i wyrafinowanego stylu.

Luksus to ekspresja jakości i dojrzałego wyrafinowania…

Zaprojektowany obiekt wykazuje się bardzo nowatorską bryłą, która nawiązuje do dyskretnej elegancji modernizmu. Jego twórca - Pan Leszek Horodyski nie szczędził wysiłku, by uzyskać unikatowy efekt końcowy. Wyjątkowa architektura projektu jest doskonale wpasowana w skomplikowane warunki urbanistyczne, demonstrując wyraźne różnice między zwykłą budową a dziełem posiadającym wartość ponadczasową.

Istotną cechą projektu jest wysublimowane zestawienie barw. Jasna elewacja budynku wyraźnie odcina się od roślinności, która z dumą wypełnia jego otoczenie. Odbijające światło duże okna oraz stalowe balustrady zwiększają odczucie przestrzeni i nieskazitelnej czystości. Wszystko po to, by dodać życiu nieskrępowanego wymiaru. Kolor, faktura i bogactwo materiałów zastosowane są z rozwagą, łącząc kanony nieprzemijającej tradycji ze współczesnym spojrzeniem na sztukę.

THE ONE to budynek, który z satysfakcją rozświetli miasto aurą wyrafinowanej elegancji.